D.U.K

Dažnai užduodami klausimai

Ar šis darbas legalus?

Be jokių abejonių! Mūsų įmonės veikla yra legali, ji yra įregistruota. Su modeliais yra sudaromos darbo sutartys, mokami mokesčiai. Darbuotojai gauna individualų atlyginimą. Visa finansinė įmonės dalis yra skaidri. Be to, darbo sutartis gina Jūsų ir mūsų teises. Sutartis garantuoja taisyklių laikymąsi, nevėluojantį atlyginimo mokėjimą.

Koks yra realus darbo užmokestis?

Uždarbis gali būti skirtingas, bet, kaip rodo daugiametė patirtis, dažniausiai jau po kelių mėnesių web modeliai pradeda uždirbti vidutiniškai nuo 700-2000 Eurų per mėnesį. Darbo užmokestis svyruoja, nes jis priklauso nuo darbo rezultatų, išdirbto laiko bei sugebėjimo bendrauti.

Kokie šio darbo privalumai?

Darbą galite suderinti su kitu darbu, studijomis, laisvalaikiu, nes pati susidarysite individualų darbo grafiką. Susirasite draugų, tuo pačiu metu uždirbdami pinigus ir tobulindami savo anglų kalbos žinias.

Ar yra reikalavimų išvaizdai ar ūgiui?

Nėra. Bendrausite su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių ir kiekvieno iš jų nuomonė apie grožį skirtinga, tad kas vienam gražu, kitam – nebūtinai.

Kur vyksta darbas?

Mūsų studijos su visomis darbo vietomis yra įsikūrusios didžiuosiuose miestuose, centrinėje miesto dalyje.

Kaip aš pradėsiu dirbti?

Įdarbinimo procesas yra gana paprastas. Užpildykite kandidatės anketą ir mes su Jumis susisieksime. Administratorė pasikvies į pokalbį, kuriame galėsite užduoti visus rūpimus klausimus bei gausite detalią informaciją apie darbo procesą. Administratorė visą laiką rūpinsis Jumis bei padės darbo metu.

Kokie šio darbo reikalavimai?

Kaip ir kituose darbuose, pagrindinis reikalavimas – Jūs turite būti pilnametė (visada prašome dokumento, įrodančio Jūsų amžių). Pageidautina, kad web modelis mokėtų anglų kalbos pradmenys (visos kitos kalbos yra didelis privalumas ir panašumas), komunikabilumas bei kompiuterinis raštingumas. Svarbiausia – turėti noro dirbti ir siekti rezultatų.

Kokios yra darbo valandos?

Reikalavimas – dirbti ne mažiau nė 40 valandų per savaitę. Koks bus Jūsų darbo grafikas – galėsite susidėlioti jį kartu su administratore. Darbas vykdomas trimis pamainomis, todėl neabejojame, jog įmanoma atrasti „aukso viduriuką“.

Kaip vyksta pats darbas?

Jūs kartu su kitomis darbuotojomis bendraujate pokalbių svetainėje. Jūsų tikslas – sudominti pašnekovą ir pakviesti jį iš nemokamo pokalbio kambario į mokamą. Kuo įdomesnės bus temos, tuo ilgiau jis su Jumis bendraus ir tuo didesnis bus Jūsų uždarbis. Atlyginimas skaičiuojamas tik už tą laiką, kurį praleidžiate mokamame pokalbių kambaryje. Savo mėnesinį uždarbį galėsite sekti internetinėje sistemoje. Jums nereikės ieškoti žmonių, didžiulis internetinis pokalbių tinklas užtikrina milijonus žmonių kiekvieną dieną, todėl jie patys Jus susiras. Be to, kai užmegsite draugiškus santykius, Jūsų naujieji draugai ieškos Jūsų patys.

Kokiomis temomis reikės bendrauti?

Įvairiomis. Pokalbio temą pasiūlo pašnekovas arba Jūs pasirenkate pati. Bendravimas vyksta tiek klaviatūros pagalba, tiek žodžių ir vaizdo pagalba.

Ar mano asmeniniai duomenis bus saugūs?

Tikrai taip. Kaip ir kitose pažinčių svetainėse , Jums bus sukurta anketa. Pašnekovai Jus ras peržiūrinėdami anketas. Jei sudominsite, pašnekovai prie Jūsų prisijungs.